Заміна масла в коробці передач Київ

Заміна масла в коробці передач Київ 050-152-5252 Автосервіс Stafford / Автожурнал

Заміна масла в коробці передач важлива процедура, яка сприяє підтримці належної роботи коробки передач і продовжує її термін служби. Оптимальний регламент заміни масла може незначно відрізнятися в залежності від виробника та моделі автомобіля, тому завжди рекомендується звернутися до посібника користувача для отримання точних рекомендацій. Однак, у більшості випадків, рекомендується проводити заміну масла в коробці передач кожні 50 000 – 100 000 кілометрів пробігу або кожні 2-5 років, залежно від умов експлуатації автомобіля. Переваги регулярної заміни масла в коробці:

Поліпшення мастила:

Масло в коробці передач забезпечує захист металевих поверхонь від зносу та тертя. Регулярна заміна масла допомагає підтримувати оптимальні властивості мастила, що дозволяє більш плавно та ефективно функціонувати коробці передач.

Запобігання поломкам:

Старе та забруднене масло може призвести до утворення відкладень, пробок у каналах мастила та підвищеного зносу деталей коробки передач. Регулярна заміна масла допомагає видаляти забруднення та перешкоджає виникненню проблем, таких як утруднене перемикання передач, стрибки або скрипи.

Поліпшення економічності:

Чиста та свіжа рідина в коробці дозволяє їй працювати більш ефективно. Це може призвести до покращення економічності палива, оскільки двигун більш ефективно передаватиме потужність на колеса.

Підвищення довговічності:

Регулярна заміна масла допомагає запобігати зносу та поломкам внутрішніх компонентів коробки передач. Це може значно збільшити її термін служби та зменшити витрати на ремонт. Важливо, що рекомендації щодо заміни масла можуть відрізнятися залежно від конкретної моделі автомобіля та умов експлуатації. Щоб бути впевненим, краще звернутися до посібника користувача або до автосервісу Stafford. Де досвідчені майстри зроблять все необхідне для правильної роботи вашої коробки передач

Дізнайся про нас більше  переходьте за посиланням в описі