Ремонт вихлопної системи Київ ГЛУШНИК-СЕРВІС

Ремонт вихлопної системи Київ ГЛУШНИК-СЕРВІС Зварювання глушника правий берег

Ремонт глушників. Автомобільний глушник, призначений для зниження шуму вихлопних газів. Встановлюється наприкінці вихлопної системи. Ознаки несправності глушника; поява шуму.
Заміна резонатора. Резонатор – це частина вихлопної системи. Призначена для гасіння вібрацій та стабілізації вихлопу. Знаходиться у середині вихлопної системи. Ознаки несправності резонатора; поява незнайомих вібрацій, гучний та уривчастий вихлоп, втрата потужності.
Видалення або заміна каталізатора • Каталізатор виконує корисну функцію. Знаходиться на початку вихлопної системи. Служить для чищення вихлопних газів автомобіля. Ознаки несправності каталізатора: витрати палива, втрата потужності двигуна. Або не рівномірна робота двигуна на холостому ходу.
Ремонт чи заміна гофри. Гофра також є частиною вихлопної системи автомобіля. Виконує функцію гнучкого з’єднання. Іншими словами, це компенсатор вібрацій, що виникають у процесі роботи двигуна.

Зварювальні роботи …

Зварювальні роботи є одним з основних видів робіт з ремонту автомобіля. Вихлопна система автомобіля, як і кузов, відчувають навантаження в різних середовищах. Зимовий час. Велика кількість вологи та хімічних реагентів, які протистоять зледеніння дороги. Агресивно впливають на вихлопну систему та кузов. Коли з’являється потреба зварювання, головне знайти тямущого майстра. Який проведе докладну діагностику та виконає якісний ремонт

Дізнайся про нас більше переходь за посиланням в описі

Ремонт выхлопной системы Киев Cварка глушителя правый берег видеореклама pitstop info

(067) 734 8841
координати Google