Фарбування автомобільних дисків Київ

Фарбування автомобільних дисків Київ 093-764-2057 MAX-SILVER / Автожурнал

Фарбування та реставрація автомобільних дисків

Будь-яка деталь автомобіля потребує догляду. За період використання елементи зношуються, потребують відновлення. З часом поверхня автомобільних дисків пошкоджується. Але за допомогою порошкової фарби можна повернути первісний вигляд цієї деталі. Наші майстри виконують порошкове фарбування будь-яких дисків: легкосплавних, залізних, кованих, штампованих та будь-які інші.
Варто зауважити, що дана процедура має не тільки естетичні причини. Нанесення спеціальних захисних покриттів запобігає розвитку корозії та захищає диски від негативного впливу зовнішніх факторів. Фарбування здатно збільшити строк експлуатації цієї автомобільної деталі. 

Переваги порошкового фарбування

Звернувшись до професійних майстрів Max-Silver, можна отримати послугу не тільки фарбування, але й ремонт колісних дисків. Після комплексної процедури замовник отримує диски без пошкоджень:

 1. Майстер знімає попередній шар фарби, використовуючи піскоструйну обробку;
 2. Наносить антикорозійне покриття, що захищає диск і продовжує тривалість експлуатації;
 3. Диск фарбується з усіх боків порошковою фарбою.

Використання якісних матеріалів гарантує надійне та рівне фарбування. Дрібний порошок заповнює тріщини та створює рівну та гладку поверхню. Порошкова фарба лягає рівним шаром, не тече і здувається. Серед іншого, експерти відзначають більш міцне зчеплення матеріалу з поверхнею в порівнянні з іншими видами фарбування. Крім цього порошкова фарба має й інші переваги:

 • стійкість до кольору;
 • захист від іржі;
 • стійкість до перепадів температури;
 • здатність витримувати удари.

Таким чином, крім естетичного вигляду, забарвлення впливає і на захист деталі. Як відбувається процедура? Щоб після завершення роботи замовник отримав гідний результат, майстри виконують наступний регламент робіт:

 • видаляють старий шар фарби (піскоструй);
 • застосовують зварювання для наплавлення відсутніх частин;
 • розрівнюють поверхню, прибирають подряпини;
 • обробка антикорозійним покриттям;
 • знежирення поверхні;
 • нанесення порошкової ґрунтовки;
 • фарбування основним кольором;
 • закріплення лаком.

Дотримання та правильне виконання кожного етапу гарантує якісний та довготривалий результат. Диски можуть бути пофарбовані у будь-який колір. Це не впливає на ефективність роботи. Незалежно від кольору, фарбування відбувається згідно з етапами, дотримуючись усіх необхідних технологічних умов. На вартість процедури впливає діаметр диска та пошкодження. Підсумкова ціна розраховується майстром

Дізнайся про нас більше  переходьте за посиланням в описі

Фарбування дисків, ремонт дисків, піскострумин, проточка 093-612-9909 MAX-SILVER, відеореклама під ключ, відеореклама пітстоп, авто журнал, автомобільний журнал, автожурнал

(093) 764 2057
координати Google
www.max-silver.com.ua
Facebook maxsilver.disk
Instagram maxsilver.disk
YouTube maxsilver_disk
TikTok maxsilver_disk