Заміна сайлентблоків задніх важелів Київ

Заміна сайлентблоків задніх важелів Київ 050-152-5252 Автосервіс Stafford / Автожурнал

Власник авто завжди повинен перейматися його станом, навіть, якщо за зовнішніми показниками все гаразд. Тому варто приділяти увагу дрібницям і звертати на них увагу, проводити техогляд. Своєчасний ремонт задньої підвіски із сайлентблоками збереже водія і пасажирів від прикростей на дорозі та ймовірності потрапити у аварію.

Що таке сайлентблок і де він розташований?

Сайлентблок – це деталь автомобіля, яка використовується для зменшення вібрації та шуму в процесі руху. Він з’єднує різні елементи підвіски автомобіля та забезпечує більш плавний і комфортний рух.  Розташований сайлентблок на різних елементах автомобіля, наприклад, на передній та задній підвісці, стабілізаторі та важелях. Зовнішньо ці деталі мають вигляд втулок, іноді їх називають гумово-металевими шарнірами. Як зрозуміти, що шарніри зношені:

  • перш за все машина може накренитися навіть на рівній дорозі;
  • ви помітите нестабільність руху автомобіля, з’явиться шум при перетині нерівностей дороги або сильному навантаженні на підвіску транспорту;
  • також виникає розшарування гуми, це є ознакою того, що сайлентблок в машині потрібно замінити;
  • також слід звернути увагу на виникнення вібрацій та трясіння під час руху на нерівній дорозі, а також підвищений знос шин, який може бути пов’язаний з неправильним функціонуванням сайлентблоку.

Отже, сайлентблоки виконують дуже важливу роль у плавному пересуванні транспорту на дорогах та особливо на околицях міста. Бо саме на нерівностях ви можете відчути, що з вашою машиною щось не так і вона потребує ремонту. 

Коли задня підвіска авто потребує  термінового ремонту?

Краще одразу звернутися до автосервісу у разі виникнення необхідності замінити сайлентблоки або відремонтувати підвіску. Навіть водії з досвідом не завжди розуміють, який вигляд мають шарніри і в яких конкретно місці вони пошкоджені. Тому спеціалісти автосервісу зроблять огляд машини і виявлять несправність. Крім того, за вашим бажанням вони оглянуть машину на наявність інших пошкоджень та внутрішніх проблем. В ідеалі сайлентблоки повинні замінюватись на нові кожні 50 тисяч кілометрів пробігу. Але найчастіше їхню зношуваність помічають тоді, коли авто вкрай необхідне. В автосервісі STAFFORD працюють справжні фахівці, які можуть відремонтувати вашу “ластівку” за лічені години. Нам довіряють сотні водіїв країни, тому ми завжди вдосконалюємося і підтримуємо авторитет на високому рівні.

Дізнайся про нас більше  переходьте за посиланням в описі