Заправка автокондиціонера Київ

Заправка автокондиціонера Київ 063-141-5301 CARSILENCE / Автожурнал

Заправка автомобільних кондиціонерів 

Наявність кондиціонера в автомобілі значно полегшує життя водія. Підтримання нормальної температури повітря в салоні є головною задачею пристрою. Комфортні умови всередині машини впливають на стан водія, уважність його на дорозі. Щоб обладнання працювало довго і без перебоїв, сервісу варто приділяти достатньо уваги. Експерти заявляють, що раз на рік необхідно заправляти устаткування. Профілактичний техогляд попереджає та виявляє серйозні проблеми в роботі транспортного засобу та всіх допоміжних систем. Автоматичні станції сумісні з усіма типами авто, присутніми на ринку.

Як і коли варто заправляти кондиціонер?

Заправка автокондиціонера: важлива та необхідна процедура. Особливо гостро це питання постає навесні, перед початком спеки. Охолодження важливе не тільки для водія та пасажирів, а й для злагодженої роботи всіх деталей машини. Сигналом для звернення до спеціалістів є:

  • зниження інтенсивності охолодження;
  • наявність нехарактерних звуків під час роботи обладнання;
  • поява неприємного запаху під час роботи;
  • кондиціонер не вмикається;
  • на трубках з фреоном помічені сліди мастильної рідини.

Якщо хоча б щось із перерахованого ви помітили у роботі автокондиціонера, не варто гаяти час. Наші майстри за допомогою автоматичної станції швидко та професійно зроблять всю необхідну роботу. Використовуючи сучасні методи та технології, фахівці проведуть діагностику та заправку фреоном у найкоротші терміни. Процедура є комплексною, проводиться в чотири етапи:

  • діагностика;
  • очищення системи;
  • перевірка герметичності;
  • заправка.

Перевагою використання станції є повне виключення людського фактора. В процесі роботи видаляються залишки старого фреону, вакуумується система, додається масло. Потім система заповнюється новим фреоном. Періодичність заправки залежить від того, як інтенсивно використовується кліматичне обладнання.  Зауважимо, що нехтування рекомендаціями може призвести до пошкодження та несправності кліматичної системи автомобіля. Адже неякісне охолодження призводить до перегрівання компресора та виведення його з ладу. Регулярний огляд та сервіс заощадить власникам авто гроші та подовжить термін експлуатації обладнання. Дискомфортна температура в салоні може стати причиною неуважності на дорозі, що часто призводить до дорожньо-транспортних пригод

Дізнайся про нас більше  переходьте за посиланням в описі

Шумоізоляція авто Київ 063-141-5301 CARSILENCE, автожурнал, відеореклама під ключ, видеореклама под ключ

(063) 141 5301
координати Google
www.car-silence.com.ua
Instagram carsilence
Facebook CarSilenceKiev
YouTube car-silence
TikTok carsilence