Заміна амортизаторів та ремонт ходової Київ

Заміна амортизаторів та ремонт ходової Київ 099-531-4499 CARCERVICE / Автожурнал

Як зрозуміти, що ходова частина потребує діагностики?

Наявність автомобілю – це не лише престиж та комфорт пересування. Це також велика відповідальність. Від стану комплектуючих залежить якість їзди, зручність та безпека. За зменшення коливань авто на таких дорогах відповідають амортизатори. Також вони забезпечують стабілізацію машини та зчеплення колеса з дорожнім покриттям. На сьогоднішній день існують основні типи амортизаторів:

 • монотрубний газовий;
 • двотрубний газовий;
 • двотрубний масляний;
 • газовий із виносною камерою;
 • газо-масляний.

Від несправності даної деталі залежить контроль управління транспортним засобом. Тому дуже важливо слідкувати за її станом. В середньому заміна амортизаторів повинна проводитися кожні 50 тисяч км. Сигналами до термінової перевірки може бути:

 1. Специфічні скрипи або стуки під час руху.
 2. Розгойдування кузова, його просідання на розгоні.
 3. Заноси та збільшення гальмівного шляху.
 4. Нерівномірне зношування колісних шин.

Подібні ситуації сигналізують водієві про проблеми за мортизаторами та повинні послужити поштовхом для невідкладного звернення до спеціалістів, які проводять діагностику та, за необхідності, ремонт ходової. За контроль над управлінням автомобіля відповідає саме ця частина. Такі проблеми можуть призвести не лише до поломки, але і стати причиною дорожньо-транспортних пригод.  

Профілактика та ремонт

Найменші зміни у роботі амортизаторів або підвіски вимагають огляду автомобіля. Якщо проблему вирішити завчасно, то це обійдеться в декілька разів дешевше, ніж заміна необхідних деталей. Безперечно, довірити це потрібно досвідченому та кваліфікованому майстру. Причиною поломки може бути природне зношування, проте продовжити термін служби улюбленого автомобіля допоможе дотримання кількох рекомендацій:

 1. Їздити потрібно обережно.
 2. Бажано, уникати ям та кам’янистих доріг.
 3. Уникати ударів авто.
 4. Регулярно проводити профілактичний техогляд в автосервісі.

Дотримання цих нескладних правил гарантує тривалу та якісну роботу авто. Проте, якщо проблема все ж таки трапилася і необхідний ремонт, зверніться за допомогою до професіоналів. Сучасне обладнання дозволяє провести детальну діагностику та якісно відремонтувати транспортний засіб. 

Дізнайся про нас більше  переходьте за посиланням в описі