Діагностика налаштування ГБО Київ

Діагностика налаштування ГБО Київ 067-231-1777 Автогаз Центр / Автожурнал

Сервіс газобалонного обладнання

Кожен власник машини знає, що проблему краще попередити, ніж ліквідувати. Особливо це стосується бензинових моделей авто, що мають додатково газове обладнання. ГБО потребує технічного обслуговування. Діагностика буває планова та екстрена. Плановий огляд транспортного засобу має відбуватися регулярно. Такий підхід унеможливлює створення небезпечних ситуацій. Майстер підключає паливну карту до комп’ютера, відбувається зчитування показників роботи двигуна та системи впорскування. Комп’ютерна діагностика має на меті перевірку наступних параметрів:

  • швидкість спрацювання форсунок
  • витрати газу
  • тиск у магістралі
  • потужність двигуна
  • температурні показники

Разом із тим відбувається заміна фільтрів, чистка редуктора. Заміна балона має відбуватися раз на 10 років. Раз на 2 роки роблять опресування.

Налаштування устаткування

Попри все, іноді можуть відбуватися збої у роботі устаткування. Тоді авто потребує позапланового налаштування ГБО (газобалонного обладнання). Причиною екстреного звернення у майстерню є відхилення у роботі:

  • Індикатор Check часто вмикається. Це перші сигнали про наявні проблеми у роботі двигуна. Через неправильне подання газоповітряної суміші, хибну кількість може відбуватися перегрів циліндрів. На діагностиці буде видно, в чому саме полягає проблема. Забиті форсунки чи тиск редуктора також можуть впливати на сигналізацію індикатора.
  • Перевищення витрат газу також має бути сигналом для власника авто. Цей симптом може бути причиною багатьох неполадок у роботі транспортного засобу. Своєчасний сервіс на 50 % запобігає виникненню цієї неприємності.
  • Зменшення потужності двигуна, ривки під час руху або перехід на бензин також являються сигналом необхідності проведення діагностики.

Будь-яке відхилення роботи авто від норми сигналізує про наявні проблеми. Є адаптери, що допомагають водієві самостійно провести діагностику. Та все ж варто зауважити, що найкращим варіантом буде звернутися до спеціалістів. Професійні майстри мають багатший досвід та можуть провести комплексний огляд автомобіля. Без достатньої кількості знань та навичок можна нашкодити засобу. Регулярний огляд та налаштування у професіонала будуть коштувати точно дешевше, ніж новий транспорт.

Дізнайся про нас більше  переходь за посиланням в описі

Встановлення ГБО Prins Ford F150 Київ 067-231-1777 АВТОГАЗ ЦЕНТР, Автожурнал, Відеореклама під ключ, видеореклама под ключ

(067) 231 1777
координати Google
www.gbo.co.ua
Facebook gbocoua
Instagram autogas_center
YouTube autogasCenter
TikTok autogas24center